Sala

Ścianka z zieleni jako tło za parą młodą. Prezentujemy modne inspiracje dekoracji z zieloną ścianką na wesele

Wzbogaciliśmy swoją ofertę o ŚCIANKĘ ZIELONĄ, która może służyć jako tło za Parą Młodą. Z tej okazji wyszukaliśmy inspiracje z propozycjami dekoracji ścianki z zieleni.

Pierwszą z nich jest NAPIS NEONOWY. Świetlne hasło wygląda zjawiskowo na tle zieleni! Pasuje do wesel w stylu industrialnym czy boho lub vintage.

Przeważnie ścianki zielone dekorowane są kwiatami w bieli, ale niekoniecznie musi tak być. Powiew pastelowych KOLORÓW albo żywych BARW wprowadzi super świeży i letni klimat do wnętrza sali weselnej.

Jeśli zależy Ci na romantycznym i podniosłym wyglądzie, wybierz dekorację z subtelnymi LAMPKAMI LED. Elegancji dodadzą także lustrzane inicjały lub cytat/hasło.

Miłośniczkom tajemniczego klimatu proponujemy zaczarowany ogród niczym z „Alicji w Krainie Czarów”.  Aby osiągnąć taki efekt, możemy ustawić STARE DRZWI lub zwiesić efektowne RAMY, RAMKI, RAMECZKI. Do tego proponujemy klimatyczne światło budujące nastrój i… goście będą oczarowani!

GIRLANDY Z KWIATÓW to klasyczna opcja pasująca do każdego stylu uroczystości. Sprawdza się zawsze!

Prezentujemy też inne zastosowanie ścianki; przyda się oprócz wesel np. w dekoracji imprezy z okazji BABY SHOWER lub PIERWSZYCH URODZIN, albo jako ścianka do zdjęć na 18-ste urodziny.

Jaka dekoracja z zieloną ścianką w roli głównej podoba Ci się najbardziej? Czy wybierzesz ją jako dekorację na wesele czy baby shower, a może na urodziny?

Zobacz też ściankę kwiatową, którą posiadamy do tworzenia dekoracji lub na wynajem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!