Sala

Ścianka kwiatowa z czym zestawić?

Mamy ją! Ścianka kwiatowa już czeka aby zdobić pierwsze wesele <3

Poniżej realne zdjęcie naszej ścianki:

W dzisiejszym wpisie chcemy pokazać Wam z czym pięknie komponuje się ścianka kwiatowa i jakie są pomysły na jej aranżację.

Urocze kwiatowe tło doskonale sprawdzi się jako:

1. tło ceremonii zaślubin – to piękny akcent ślubu plenerowego lub uroczystości w urzędzie cywilnym, jeśli oczywiście urząd wyraża zgodę na taką dekoracje (przy tym należy pamiętać, że przeważnie śluby w USC odbywają się jeden po drugim i może nie być czasu na wcześniejsze udekorowanie przestrzeni zaślubin i na późniejszy demontaż dekoracji).

2. Tło do zdjęć w pomieszczeniu i plenerze – sesje ślubne, modowe, sesje rodzinne, wiosenne i ciążowe. Fotografowie, jesteśmy dla Was, możecie wypożyczyć nasze ścianki do sesji zdjęciowych i cieszyć się pięknym klimatem na zdjęciach. A może planujecie zamiast fotobudki na weselu wygospodarować tło do zdjęć, gdzie goście będą mogli robić sobie zdjęcia? Nasza ścianka z kwiatów sprawdzi się do tego idealnie.

3. Tło za parą młodą – kwiatowe tło za Parą Młodą ma to do siebie, że nie potrzebuje już dodatkowych ozdób, ponieważ ścianka sama w sobie jest już strojna. Gdybyście jednak chcieli trochę poszaleć, można dodać na ściankę lustrzane inicjały/Wasze imiona. Jeśli lubicie wesela z przepychem i sami takie planujecie, ścianka z kwiatów może zostać udekorowana złotymi lub srebrnymi ramami. Kolejnym pomysłem jest ozdobienie ścianki na brzegach złotą lub srebrną ramą. Pięknie prezentują się też neony na kwiatowych ściankach! Polecamy Wam tą opcję, ponieważ jesteśmy w niej zakochani! Neon „all you need is love” również znajdziecie u nas na stanie.

4. Dekoracja/tło za słodkim stołem lub jako tło do ciekawej formy podania szampana na wejście – to opcja bardzo słodka 🙂 słodkości w pudrowych kolorach w połączeniu z równie słodką ścianką daje maksimum słodkości! To opcja idealna na bajkowe śluby dla Panien Młodych, które marzą o stworzeniu klimatu godnego księżniczki. Ścianka kwiatowa pozwoli spełnić ta marzenia! Ostatnio sporo jest ciekawych propozycji podania lampki szampana na przywitanie gości. Powstają specjalne ścianki z półkami na kieliszki. A gdyby tak pięknie przywitać gości stawiając Prosecco przed pastelową ścianką?

5. Ozdoba urodzinowa, dekoracja na wieczór panieński, baby shower albo studniówkę – przy okazji tych imprez, ścianka służyć może głównie jako tło do zdjęć. Przy tego typu imprezach nie obejdzie się przecież bez pamiątkowych zdjęć, a na tle ścianki z kwiatów poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy. Po za tym na tle jasnych kwiatów cera wygląda naprawdę świeżo, to taki dodatkowy bonus 🙂

źródło zdjęć: Pinterest

Znajdziesz nas też na:

Facebooku i Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!