Plener,  Sala

Ukwiecone, prostokątne stelaże – dekoracja idealna na ślub plenerowy i tło za Młodymi na weselu

Ta dekoracja skradła nasze serca! Bardzo nam się podobają prostokątne stelaże jako tło ceremonii zaślubin czy tło za Parą Młodą. To bardzo nowoczesna i mało jeszcze popularna alternatywa dla typowej ścianki ślubnej. U nas możecie zamówić stelaż! Proponujemy kilka opcji.

  • Możesz przesłać nam dowolną inspirację, a my wykonamy zdobienie na prostokątnych stelażach według Twojej wizji ze świeżych kwiatów. Oczywiście tutaj mogą być różne przedziały cenowe, w zależności ile żywych kwiatów i zieleni będziecie chcieli, aby pojawiło się w dekoracji.
  • Drugą opcją jest wybór naszych gotowych girland kwiatowych ze sztucznej zieleni i kwiatów wysokiej jakości, trzecia możliwość to wykorzystanie sztucznych kompozycji w pudrowym różu i kremie. Dwie ostatnie opcje będą z pewnością odciążeniem dla Twojego budżetu.

Ciekawa ozdoba w postaci prostokątnych stelaży wygląda interesująco w plenerze, a w pomieszczeniu na tle okna, industrialnej ściany czy na tle dodatkowej ścianki z inicjałami/imionami Młodych. Nam najbardziej podoba się na tle okna! A Tobie?

Tak wygląda dostępny u nas dekor – oczywiście możemy dowolnie przebudowywać konstrukcję, wedle fantazji, podobnie z kompozycjami kwiatowymi/girlandami – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Mamy spore pokłady inspiracji, także zapraszamy do składania zamówień na tego typu aranżację Twojego ślubu w plenerze lub tła za stołem prezydialnym! 🙂

 

Poniżej prezentujemy inspiracje z wykorzystaniem prostokątnych stelaży! 🙂 Aby ułatwić Wam przeglądanie, podzieliliśmy zdjęcia na kolorystykę roślin wykorzystanych do dekoracji.

  1. BEŻOWY, DELIKATNY RÓŻ

2. Z PRZEWAGĄ BIELI

3. Z PRZEWAGĄ ZIELENI

4. KOLOR – RÓŻ, FUKSJA, BORDO

Jesteś ciekawa jaki jeszcze stelaż mamy w ofercie? Zajrzyj tutaj okrągły modny stelaż do dekoracji ślubu i wesela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!