Realizacje

Zaufało nam już spore grono par. Odkryj nasze realizacje wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Wiesz jak mają wyglądać Twoje wymarzone dekoracje? A może jeszcze zupełnie nie masz pomysłu na oprawę florystyczną i dekoratorską? Nam możesz powierzyć dekorację ślubu i wesela. Współpracujemy z wieloma znakomitymi podwykonawcami, więc spełnimy każdy Twój pomysł. A jeżeli go jeszcze nie masz, całkowicie możesz zdać się na nas. Będzie pięknie i z klasą!  Zdecyduj się już dzisiaj na nasze usługi, odhacz w organizerze ślubnym i nie martw się dekoracją w dniu ślubu. 

Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

 

Dekoracja sali w Młynie Smaków w Toruniu

Weronika i Eren postawili na cukierkowe bukiety. Serio, aż chciało je się schrupać 😉 Słodkości dodały także białe krzesła, a klimatu lampki na suficie o ciepłej barwie. Weronika zamówiła u nas także bukiet ślubny i butonierkę. Oprócz sali, aranżowaliśmy także przestrzeń na ślub cywilny.

Zobacz więcej zdjęć z tego pięknego ślubu!

 

 

 

Toruń – rustykalna dekoracja Sali w Młynie Smaków

Sercu Weroniki i Mateusza bliski był klimat rustykalny. Młodym zależało na drewnianych plastrach, lampkach i delikatnych kwiatach oraz blasku świec. Podobnie w kościele, młodzi chcieli skromny wygląd, aby podkreślić piękno zabytkowego kościoła.

Odkryj jak wyglądał wystrój!

 

 

 

 

Eklektyczna Orzechówka w Bydgoszczy i zielono-biało-złote dekoracje

Agata i Kamil to artystyczne dusze! Jaki nietypowy jazzowy zespół wybrali <3 W planowaniu dekoracji z Agatą też czułam jej wrażliwą na naturalne piękno, artystyczną duszę. Pannie Młodej zależało na zieleni połączonej z bielą. Nieco surowy wystrój, ale jakże w dobrym guście!

Zobaczcie sami!

 

Dekoracja weselna w Hotelu Rudnik w Grudziądzu oraz dekoracja ślubna w Szynychu

Aleksandra i Adrian zdecydowali się na dekorację sali i kościoła. Panna młoda zaznaczyła, że bukiety mają być biało-zielone, z przewagą bieli.

Zobacz jak wyglądały inne dekoracje na sali oraz wystrój kościoła w dniu ślubu Aleksandry i Adriana!

 

 

 

 

Pozwól nam stworzyć ślub marzeń, zadaj nam istotne dla Ciebie pytania, prześlij swoje inspiracje, a na ich podstawie wykonamy dla Ciebie cudowną dekorację! Jesteś ciekawy co zaoferujemy? Zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!