Rustykalny Młyn smaków w Toruniu

Końcówka czerwca, to gorący okres ślubny, chętnie wybierany przez młodych! Sobota, 29 czerwca była upalna, słoneczna i piękna!

Drewniany wystrój Młyna Smaków w Toruniu nastraja do dekoracji w stylu rustykalnym. Parze zależało na niższych, delikatnych kompozycjach o lekkim, polnym i przede wszystkim naturalnym wyglądzie.

Pani Weronika chciała plastry drewna pod świecznikami oraz dekorację sufitu. Początkowo rozmawiałyśmy o balonach oraz zieleni, ale ostatecznie padło na lampki i to był strzał w 10! Klimat zrobił się niepowtarzalny 🙂

Pięć okrągłych stołów i pięć rustykalnych kompozycji oraz bukiet na stół młodych w tym samym stylu. Za parą młodą stanęła ścianka z dekoracją: zieleni przyozdobionej kwiatami, występującymi w bukietach. 

Para Młoda powierzyła nam także rozstawienie winietek. Zawsze z najwyższą starannością dopracujemy szczegóły! 🙂

Przybliżony koszt kompozycji na stoły 120 zł/szt

Zabytkowy duży kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Toruniu nie potrzebował wielu dekoracji. Piękny sam w sobie wymagał tylko podkreślenia jego piękna. Pani Weronika zaznaczyła, że ma być skromnie, bez przepychu, bez białego dywanu. Plan był taki, aby rozświetlić nieco ciemną alejkę. Najlepiej w tym celu sprawdziły się oczywiście świeczniki.

Oprócz nich wykorzystaliśmy woal na ławki – biel zawsze pięknie rozświetla ciemne ławki!

Krzesła udostępnione przez kościół udekorowaliśmy rustykalnymi bukiecikami.

Bukiety na ołtarz postawiliśmy na metalowych stojakach. Takie rozwiązanie uwidacznia bukiety, szczególnie w bardzo dużych kościołach.

Zobacz także inną dekorację w Młynie Smaków

Szybki kontakt!
+
Wyślij!