Dekoracja sali w Młynie Smaków w Toruniu

Upalny, ostatni dzień sierpnia <3 Piękna data na ślub! Oprócz dekoracji sali w Młynie Smaków (już po raz drugi!) w Toruniu, aranżowaliśmy także przestrzeń na ślub cywilny.

W sali pojawiły się białe krzesła chiavari – eleganckie i ponadczasowe. Oprócz tego Państwo Młodzi zamówili 7 bukietów na stoły gości (okrągłe stoły są cudowne – elegancja sama w sobie!) oraz bukiet na stół prezydialny. Kolorystyka bukietów składała się z: bieli, ecru, bardzo jasnego różu i zieleni. Pani Weronice zależało, aby przeważał tak pożądany przez panny młode eukaliptus! Jeśli ktoś jeszcze nie poczuł nigdy jego zapachu, musi koniecznie to nadrobić 🙂 Dużo wiadomości wymieniłyśmy z Panią Weroniką na temat wyglądu bukietów.

 

Kolejną rzeczą, na którą Młodzi postawili, były lampki na suficie. Para zdecydowała się na światełka po naszej pierwszej realizacji w Młynie Smaków – patrz tutaj. Od razu Pani Weronika napisała, że lampki wyglądają cudnie i też chcieliby domówić ten element dekoracji. Lampki przepięknie prezentują się na zdjęciach z wesela, zachwycają gości i tworzą wspaniale ciepły klimat. Kocha je chyba każdy 🙂 Pasują do sal w stylu rustykalnym czy eklektycznym i loftowym oraz do wesel/przyjęć okolicznościowych w plenerze.

Na kurtynie za stołem prezydialnym powiesiliśmy złote koła ozdobione kwiatami i zielenią występującą w bukietach. 

Kolejną przestrzenią, którą udekorowaliśmy był obszar na ślub cywilny, odbywający się na miejscu – w Młynie Smaków. Białe krzesła chiavari, biały dywan, białe tło. Ta wszędobylska biel wymagała tylko przystrojenia zielenią. Prawie sześciometrową girlandę zieleni wieźliśmy w całości, przygotowaną dzień wcześniej. Prace na wysokościach nam nie straszne, więc podołaliśmy. 😉 Odrobina zieleni na krzesłach Młodych pięknie dopełniła całości!

Bukiet ślubny, tak ważny tego dnia to także nasze wykonanie. Pani Weronika przede wszystkim każdy element pragnęła mieć „kompatybilny” ze sobą, a więc bukiety, dekoracje na ściance oraz bukiet ślubny i butonierkę wykonaliśmy w tym samym stylu. 

Dzień później demontowaliśmy dekoracje, a z Nowożeńcami spotkaliśmy się przypadkiem kilka razy, w Młynie Smaków, a później na mieście! 😀 Za to kocham Toruń <3

 

 

 

 

 

 

Przybliżony koszt kompozycji na stojakach dla tej realizacji wyniósł 160 zł/szt.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!