Wszystkie wpisy

Neonowe love czyli o modzie na neony. Neon na wesele trendy 2022

JAK ZACZĘŁA SIĘ MODA? LEDON NA WESELE HITEM 2022 ROKU

W 2021 r. już średnio na co trzecim weselu używaliśmy neonów w dekoracji. Od sezonu 2020 posiadamy w swojej ofercie neony, jednak zainteresowanie nimi dopiero rośnie i wciąż więcej par decyduje się na wynajem ledonów. Planując wesele w 2022 roku rozważ wypożyczenie neonu, który każdej uroczystości nada niepowtarzalny klimat, blask i pozostanie uwieczniony na pięknych pamiątkowych zdjęciach.

NEON NA WESELE

Jeśli lubisz to co modne, interesujesz się trendami także w innych dziedzinach niż ślubnej, Twoi znajomi wiedzą, że to, co widzą u Ciebie na pewno jest teraz na czasie, pomyśl o ledonie na swoje wesele.

Neonowy napis na wesele może przybierać różne formy. Najczęściej są to ledony do zawieszenia, np. na ściance weselnej czy ściance do zdjęć ślubnych. Można dobrać rozmaite słowa a nawet zdania. Z naszego asortymentu proponujemy gotowe neony do wypożyczenia „better together” oraz „all you need is love”.

DO JAKIEGO STYLU PASUJE NEON

Do każdego! Bez wątpienia ledony pięknie prezentuje się w stylu glamour, boho+glam oraz boho i rustykalnym. Zobacz na poniższych zdjęciach i sam oceń!

NEON JAKO POMYSŁ NA NIESAMOWITE ZARĘCZYNY

Są tu może Panowie, którzy zamierzają się oświadczyć? Jeśli jesteś na etapie planowania zaręczyn i zadajesz sobie pytanie jak się oświadczyć, przychodzimy z pomysłem na zaręczyny, np. w domu. Nasze neony bardzo prosto sam wypożyczysz, są one rozsądnych wymiarów, więc możesz odebrać neon osobiście, zwykłym samochodem osobowym, ale też możemy go bez problemu wysłać do Ciebie. Neon zamontujesz bez żadnych problemów, nasze neony posiadają otwory, przez które przełożysz np. drucik lub żyłkę i zawiesisz w widocznym miejscu. Dlaczego z wykorzystaniem neonu Wasze zaręczyny będą tak niesamowite? Przede wszystkim z uwagi na klimatyczne, ciepłe światło (świece też warto wykorzystać w całym planowaniu oświadczyn!) zapewni, że będą to romantyczne oświadczyny. Neon nie potrzebuje już rozbudowanej oprawy, sam w sobie jest piękny, ale możesz połączyć go też np. ze stelażami jeśli obawiasz się, że nie masz go gdzie zawiesić (pomocna rada: pomyśl o zawieszeniu neonu na karniszu lub nad łóżkiem czy nad samym wejściem do domu czy pokoju hotelowego). Nie chcesz sam dekorować miejsca oświadczyn? Możemy zrobić to za Ciebie, sprawdź ofertę dekoracji zaręczynowej i napisz do nas.

Z CZYM ZESTAWIĆ NEON NA WESELE?

W naszych realizacjach ledony zestawialiśmy głównie ze stelażem łukem lub pełnym kołem, ledon sprawdzi się także zwieszony z innych dostępnych u nas stelaży i ścianek – z księżyca czy m.in. z zielonej ścianki.

Miejsce: Dwór Biesiadny Zakrzewo; dekoraccje-neon, stelaż koło, świeczniki, bieżniki podtalerze, wykonanie kwiatów i autor zdjęcia: Ślubna Bydgoszcz

Miejsce: Pałac Suchary-Oranżeria; dekoracje-neon, stelaż koło, świeczniki, kwiaty: Ślubna Bydgoszcz

Miejsce: Hotel Pan Tadeusz; dekoracje-neon, księżyc, koła mąż żona, kwiaty: Ślubna Bydgoszcz

Miejsce: Perła Kujaw; dekoracje-neon, stelaż koło, kwiaty: Ślubna Bydgoszcz

Miejsce: Dwór Hulanka; dekoracje-neon, zielona ścianka, podtalerze, plastry drewna, kwiaty: Ślubna Bydgoszcz

Miejsce: Sala Mieszczańska u Gołębiewskich; dekoracje-neon, zielona ścianka, bieżniki, świeczniki, kwiaty: Ślubna Bydgoszcz

Miejsce: Śliwkowy Sad; dekoracje-neon, tiul, świeczniki, kwiaty: Ślubna Bydgoszcz

Miejsce: Rogówko; dekoracje-neon, stelaż koło, kwiaty: Ślubna Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!