Śliwkowy Sad w Strzelcach Dolnych – dekoracja rustykalna utrzymana w stylu sali i klimacie naturalnego otoczenia

Chciałabyś wyłącznie wynająć elementy dekoracji użyte w tej realizacji?

Biała ścianka drewniana 200 zł

Girlanda ze sztucznych kwiatów 130 zł

4 krzesła chiavari 100 zł

Sztuczna kompozycja, np. na stół 50 zł

sztaluga drewniana 20 zł

neon „all you need is love” 200 zł

-wazoniki szklane 2 zł/szt

-bieżniki złote 15 zł/szt

-świeczniki złote 8 zł/szt

-ścianka zielona 300 zł

-szklane kule 2 zł/szt (wykorzystaliśmy 10 szt)

-telight LED z baterią (wykorzystaliśmy 10 szt)

-listwy świetlne 30 zł/szt (wykorzystaliśmy 2 szt) 60 zł

 

Śliwkowy Sad w Strzelcach Dolnych to klimatyczne miejsce blisko natury. Takie też były dekoracje dla Pani Joanny i Pana Michała. Przygotowaliśmy dekorację zarówno na ślub, jak i na wesele. Jako tło ceremonii posłużyła drewniana biała ścianka ozdobiona girlandą ze sztucznych kwiatów, Młoda Para wybrała złote krzesła, które udekorowaliśmy obficie zielenią. Na stole urzędnika stanęła sztuczna kompozycja z kwiatów.

Na wejściu do sali ustawiliśmy dostarczoną przez Państwa Młodych personalizowaną tablicę powitalną z drewna. Jej piękny, nasycony odcień brązu wpisał się idealnie w kolorystykę na sali. Ozdobiliśmy sztalugę zielenią, a na dole postawiliśmy kwiaty oraz świece do ozdoby wejścia.

Po wejściu na salę, Para Młoda oraz goście zobaczyli klimatyczny, świecący ledon „all you need is love” umieszczony na materiałowej ściance udekorowanej roślinami jak w ogrodzie 🙂

Stoły zdobiły złote bieżniki oraz niskie kompozycje w szklanych wazonikach z delikatnymi rustykalnymi roślinami, jak np. eustoma czy lwia paszcza. Złote świeczniki dopełniły całości tej rustykalnej dekoracji z odrobiną klimatycznego blasku!

W przedsionku, między salą a wyjściem na zewnątrz ustawiliśmy zieloną ściankę do zdjęć, ozdobioną przezroczystymi kulami z tealightami oraz ozdobami dostarczonymi przez Parę Młodą. Dzięki gadżetom, ścianka stała się świetną alternatywą dla fotobudki. Dodaliśmy także listwy podświetlające ściankę, aby nadać tajemniczego klimatu.

Nowożeńcy podziękowali rodzicom białymi skrzynkami pełnymi kwiatów 🙂

Szybki kontakt!
+
Wyślij!