Eklektyczna Orzechówka w Bydgoszczy i zielono-biało-złote dekoracje

14 września Agata i Kamil powiedzieli sobie sakramentalne TAK! Mieliśmy przyjemność dekorować dla przemiłej, otwartej pary restaurację Dwór Orzechówka w Bydgoszczy, którą młodzi wybrali na miejsce swojego wesela. 

Na wejściu zamieściliśmy plan stołów w złotej ramie z ozdobną biało-zieloną girlandą. Plany stołów również wykonujemy od A do Z, podobnie jak inną papeterię. Najpierw wykonujemy dla Was projekt, czekamy na akceptację, wprowadzamy ewentualne poprawki, a później drukujemy i aranżujemy w dniu ślubu. Jeśli zdecydowaliście się na naszą usługę dekoratorską, dobranie papeterii jest wygodnym rozwiązaniem – macie z głowy zamawianie winietek i tysiąca innych dodatków. W dniu ślubu zadbamy o prawidłowe ułożenie winietek, dostarczenie planu stołów, tablicy powitalnej czy zawieszek na alkohol.

Blisko wejścia znalazł się również stolik z księgą gości. Projekt tekstu w ramkach jest naszego autorstwa. Wzór idealnie dobrany został do planu, numerów na stoły oraz winietek.

Życzeniem Panny Młodej było zastąpienie typowej ścianki, złotą ozdobą przybraną zielenią. Taka dekoracja niesamowicie prezentowała się na tle cegły! Wszystko było spójne – cegła, drewno, złoto zieleń <3

Para Młoda zamówiła 10 kompozycji na stoły gości, po dwie na każdy stół oraz bukiet na stół pary młodej. Ustaliłyśmy z Panią Agatą, że kompozycje staną na wysokich złotych stojakach. Często wybierane przez młodych uniwersalne stojaki bardzo pasują zarówno do eleganckich, jak i surowych pomieszczeń. Państwo Młodzi zaplanowali, aby w bukietach pojawiło się bardzo dużo zieleni i odrobina bieli.

Lampki na suficie bardzo często pojawiają się w naszych dekoracjach. Nic dziwnego, Wy je kochacie i my również 🙂 Światełka plus cegła równa się udane połączenie! 

Kompozycje kwiatów na ten ślub to około 160 zł/szt

Szybki kontakt!
+
Wyślij!