Dekoracja weselna w Hotelu Rudnik w Grudziądzu oraz dekoracja ślubna w Szynychu

Pani Aleksandra zgłosiła się do nas na 2 miesiące przed ślubem, w kwietniu. Do dekoracji stołów użyliśmy szklanych świeczników na cienkiej nóżce w trzech wysokościach. Pannie Młodej zależało, aby w dekoracji pojawiło się trochę srebra, zatem zaproponowałam srebrne świeczki, które pięknie prezentowały się w szklanych świecznikach. Te z kolei pasowały do martinówek, na których zamieściliśmy średniej wielkości kompozycje w bieli i zieleni. Okrągłych stołów znalazło się na sali 11, a więc również wykonaliśmy 11 bukietów i oczywiście jedną kompozycję na stół prezydialny.

Na stole Pary Młodej znalazły się srebrne geometryczne świeczniki oraz szklane.

Tło dla pary młodej stanowiła ścianka – kurtyna ozdobiona kołami z przystrojeniem. Tego typu dekoracja jest pożądana przez pary młode. Symbolizuje poniekąd obrączki! Oprócz kół ślubnych, na górze ścianki zamieściliśmy gęsto rozmieszczony, spływający ruscus .

Przybliżony koszt kompozycji kwiatowych 160 zł/szt

Kościół, w którym Para powiedziała sakramentalne TAK, znajduje się pod Grudziądzem – w Szynychu.

Nieco ciemny kościół rozświetliliśmy białym dywanem, natomiast wzdłuż alejki ślubnej postawiliśmy szklane tuby z gladiolami. Było klasycznie, a jednocześnie wcale nie skromnie. Kwiaty wzdłuż dywanu dodały elegancji i efektu glamour. Na co drugiej ławce rozwiesiliśmy wdzięcznie prezentujący się woal, a złote krzesła chiavari udekorowaliśmy białym materiałem i kilkoma kwiatami w kolorze ecru oraz zielenią, podobnie jak klęcznik. 

Kwiaty na ołtarz to nietypowe dwie kompozycje o nieregularnym kształcie, zamieszczone na metalowych złotych stojakach. Całość utrzymana była w kolorach zieleni, bieli i złota. Dodaliśmy także białe płatki kwiatów na życzenie Pary Młodej.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!